PROVOZNÍ ZAMĚSTNANEC PRO ODLOUČENÉ PRACOVIŠTĚ

Místo výkonu práce: DM Dobronická 1216/28, 148 00 PRAHA 4 – Kunratice

Náplň práce:

  • podpora provozu po technické a provozní stránce (objekt nově postaven v roce 2012, 2006),
  • preventivní údržba, nezbytné drobné opravy, spolupráce na zlepšování chodu odloučeného pracoviště
  • pravidelný úklid pracoviště – žákovské šatny a s tím související chodby malého rozsahu (suterén)
  • drobný venkovní úklid (sekání trávy, úklid sněhu)
  • rozvoz obědů ze školní jídelny na odloučená pracoviště školy
  • úklid společných prostor pracovišť, chodeb, částí dílenského provozu

Požadavky:

  • Vyučen/a v technickém oboru (to není nutné)
  • ŘP sk.B
  • spolehlivost, schopnost rychle reagovat
  • zodpovědnost,
  • schopnost týmové spolupráce
  • zájem o práci, manuální zručnost
  • vhodné i pro zdatného (začínajícího, čerstvého) důchodce
  • výhodou: platný průkaz – zákon 250/2021 – bývalá vyhláška 50/78 Sb

Nabízíme:

  • pracovní doba od 6:30 – 15:00, jednosměnný provoz, volné víkendy
  • příjemné a moderní pracovní prostředí, vstřícný kolektiv
  • stabilní zaměstnání, práce na plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, podniková chata k rekreaci na regeneraci sil (Desná)
  • mzdové podmínky podle výše započtené praxe dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění

Kontakt:

Zájemci, kteří splňují výše uvedené požadavky, budou zařazeni do přijímacího řízení jen na základě elektronicky zaslaného CV na e-mail : katerina.palaskova@skolahostivar.cz

Firma: Střední odborná škola automobilní, informatiky a Gymnázium

Kontakt: Kateřina PALÁSKOVÁ
Weilova 1270/4
102 00 Praha 10

Telefon: 242456119

Místo práce: Praha 4