Python vývojář pro testování embedded zařízení (M/Ž)

Jsme Elektroline - pro odvětví tramvajové signalizace vyvíjíme a dodáváme produkty a systémy zajišťující plynulý provoz vozidel městské hromadné dopravy. Automatizujeme provoz depa v Plzni, naše systémy pomáhají řídit tramvajový provoz v Melbourne a dodáváme řešení pro novou tramvajovou linku v Helsinkách. Podíleli jsme se na projektech v desítkách dalších zajímavých destinacích v České republice, Evropě i v zámoří.

Programujete rád/a v Pythonu? A nebojíte se si sáhnout na hardware? Pak je naše práce možná pro Vás. Hledáme vývojáře, který se zapojí do našeho týmu a bude se podílet na vývoji in-house platformy pro testování vyrobené elektroniky.

Náplň práce

  • vývoj in-house platformy pro testování vyrobené elektroniky,
  • testování pomocí pytest,
  • spolupráce s kolegy v týmu a s kolegy dalších oddělení, včetně zkušebny,
  • údržba a rozšiřování již používaných aplikací v C nebo Pythonu,
  • tvorba dokumentace.

Ke své práci potřebujete

  • dosažený vysokoškolský titul nebo dostatečné pracovní zkušenosti,
  • znalost verzovacího systému GIT,
  • znalost digitální elektroniky (postačí vášeň v podobě koníčku v oboru elektroniky),
  • znalost Pythonu (píšeme v Python 3.11 s asyncio),
  • znalost architektury ARM (nebo jiné powerPC, MIPS),
  • znalost OS Linux,
  • výhodou je znalost RTOS NuttX, NixOS, RS485 a CANBus,
  • AJ na minimálně střední úrovni.

Nabízíme

  • přátelský kolektiv (rádi se setkáváme i mimo práci, např. na kolech nebo volejbalu);
  • možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání;
  • prostor pro kreativitu – předkládání návrhů a opatření ke zlepšení;
  • 13. plat podle výsledků společnosti;
  • 5 dnů placeného volna navíc;
  • příspěvek na MultiSport kartu;
  • jazykové kurzy;
  • stravenkový paušál;
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění;
  • cafeterie;
  • a většinou máme nejméně 2x ročně celofiremní setkání (třeba se griluje prasátko).

V případě zájmu zašlete prosím na níže uvedenou adresu svůj profesní životopis s označením pozice, na kterou se hlásíte. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Elektroline a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Místo práce: Praha 8

Poznámka: vhodné pro absolventy