Referent nákupu

Krajská zdravotní, a.s. přijme do pracovního poměru

Náplň práce:

  • objednávání nezdravotnického materiálu a zboží
  • vystavování objednávek v programu SAP
  • vyhledávání nejvhodnějšího dodavatele
  • řešení reklamací
  • kompletace faktur s objednávkou
  • vedení skladové agendy v programu SAP

Požadujeme:

  • úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • praxe v obchodní administrativě (zásobování, odbyt apod.)
  • znalost práce na PC Word, Excel, výhodou SAP
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost skladového hospodářství výhodou
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz od po – pá, možnost flexibilní pracovní doby
  • služební telefon
  • práci v silné společnosti
  • příspěvek na dovolenou a penzijní spoření
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned

Firma: Krajská zdravotní, a.s.

Kontakt: Renata Hujacová
U Nemocnice
1
40599 Děčín II

Telefon: 477 114 152

Místo práce: Děčín II