Referent nákupu (M/Ž)

Jsme Elektroline a.s. - specializujeme se na elektro zařízení pro městskou hromadnou dopravu a železnici.

Do našeho 3 členného týmu nákupu hledáme člověka, který má komunikační schopnosti a vezme za své řešení nákupních procesů.

Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • nákup elektro součástek a jiných dílů pro naše projekty a výrobu;
  • zpracování požadavků na nákup ve firemním systému Helios;
  • vedení agendy objednávek a administrace nákupních procesů;
  • spolupráce s dodavateli a vyjednávání výhodných podmínek (strategický nákup);
  • zajišťování kvalitního a včasného dodání zboží;
  • komunikace s interními odděleními, výroba, projekce a logistika;
  • zpracování dodavatelských reklamací;
  • občasné služební cesty k dodavatelům a na veletrhy.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání nejlépe technického oboru;
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič;
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni B1;
  • zkušenosti v oblasti nákupu elektro součástek a strojírenských dílů ve výrobní firmě výhodou;
  • schopnost samostatného a zodpovědného řešení nákupních procesů;
  • komunikační schopnosti a schopnost vyjednávat.

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv (rádi se setkáváme i mimo práci, např. na kolech nebo volejbalu);
  • možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání;
  • prostor pro kreativitu – předkládání návrhů a opatření ke zlepšení;
  • 13. plat podle výsledků společnosti;
  • 5 dní placeného volna navíc;
  • příspěvek na MultiSport kartu;
  • jazykové kurzy;
  • stravenkový paušál;
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění;
  • cafeterie;
  • a většinou máme nejméně 2x ročně celofiremní setkání (třeba se griluje prasátko).

V případě zájmu zašlete prosím na níže uvedenou adresu svůj profesní životopis s označením pozice, na kterou se hlásíte. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Elektroline a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Místo práce: Praha 8

Poznámka: vhodné pro absolventy