REFERENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Společnost TOMIL Vysoké Mýto je česká výrobní společnost kosmetiky a domácí chemie různých značek (AUTHENTIC toya AROMA, Azurit, Dr. Devil, Mitia, atd.) s významným postavení na trhu. Jsme dynamicky se rozvíjející a úspěšná společnost a hledáme schopného člověka na pozici:

Náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora obchodního oddělení
  • pravidelné vyhodnocování výsledků obchodní činnosti
  • podpora a správa obchodních dat v IS /Helios/
  • komunikace s obchodními partnery
  • podpora a spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • základní znalost AJ slovem i písmem
  • znalost MS Office s důrazem na MS Excel
  • komunikativní a organizační schopnosti – loajalitu, odpovědnost, samostatnost a flexibilitu

Co nabízíme:

  • zaměstnání na HPP
  • 24 dní dovolené
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího odborného vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon i k soukromým účelům

Místo práce: Vysoké Mýto

Termín nástupu: ihned či dohodou

Pokud hledáte novou profesní výzvu v dynamicky se rozvíjející a úspěšné firmě a naše nabídka Vás oslovila, zašlete nám životopis s kontaktními údaji na e-mail: prace@tomil.cz.

Firma: TOMIL s.r.o.

Kontakt: Petra Ketzlová
Generála Svatoně 149
56601 VYSOKÉ MÝTO

Telefon: 465 503 217