Reklamační technik

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pro renomovanou stavební firmu v Praze hledáme zkušeného Reklamačního technika. Pokud jste odborník v oblasti stavebnictví s vášní pro řešení problémů, tato pozice je pro vás ideální. Máte jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých projektech a ovlivnit úspěšné dokončení staveb. Připojte se k týmu, který ocení vaše schopnosti a profesní přístup!

Naše nabídka:

  • Zázemí české stabilní společnosti.
  • Moderní a přátelské prostředí.
  • Flexibilní pracovní doba - podstatný je výsledek!
  • Možnost osvojit si moderní metody řízení ve stavební praxi podle aktuálních trendů.
  • Motivační finanční ohodnocení s platovým růstem odpovídajícím znalostem a zkušenostem.
  • Služební auto i k soukromým účelům.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Stabilní zázemí a přátelský tým.
  • Bonusy a prémie.
  • Firemní akce.
  • Kvalitní pracovní pomůcky.
  • Příspěvek na stravování.
  • MultiSport karta.

Váš profil:

  • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti pozemního stavitelství.
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru.
  • Odborné znalosti v oblasti reklamací a řešení problémů.
  • Skvělé komunikační dovednosti pro efektivní interakci s klienty.
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
  • Práci na plný pracovní poměr (HPP) nebo možnost spolupráce na IČO.

Vaše náplň práce:

  • Zpracování a vyhodnocení reklamací od klientů a zajištění jejich efektivního řešení.
  • Aktivní komunikace se subdodavateli ohledně reklamovaných závad.
  • Vedení a správa veškeré potřebné dokumentace, včetně podkladů a fotodokumentace.
  • Koordinace procesů pro uplatněné a uznané reklamace.
  • Spolupráce s projektovými manažery, stavbyvedoucími a dalšími odborníky.

Michaela Macúchová

Ovocný trh 573/12 Praha-Staré Mesto 110 00

Mobil: +420731661211

Email: m.macuchova@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000006SyaTQAS

Místo práce: Praha

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele