RETAIL EXPANSION SPECIALIST (80 – 100.000,- Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte zájem pracovat pro rychle rostoucí dynamickou společnost, která se nebojí inovativních řešení? Chcete mít možnost rozhodovat o nových pobočkách společnosti a vidět za sebou jasné výsledky své práce?

Pokud máte prokazatelnou zkušenost s úspěšně otevřenými a profitabilními pobočkami v oblasti retailu, nebo gastro, a velmi dobře se orientujete na trhu v ČR a SR, hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Vyhledávání lokalit vhodných k otevření nových prodejních míst.
  • Analýza expanzních míst, vyhodnocení parametrů výkonnosti dané lokalit, analýza konkurence.
  • Investiční kalkulace CAPEX, analýza návratnosti investice.
  • Vyjednávání o podmínkách a cenách pronájmu či koupi nemovitostí, smluví zajištění podmínek.
  • Udržování vztahů s pronajímateli.
  • Cestování za účelem zajištění vhodných lokalit expanze – Česká a Slovenská republika.
  • Jednání s developery, realitními makléři, spolupráce se stavebním oddělením.
  • Reporting a obhájení výsledků mezinárodnímu vedení společnosti.

Nabízíme

  • Zodpovědnou a dynamickou práci.
  • Možnost určovat rozvoj společnosti.
  • Roční bonusy.
  • Služební vůz.
  • Mobilní telefon.
  • Působnost v rámci celé ČR a SR, centrála v Praze.

Požadujeme

  • Výbornou znalost retailového nebo gastro trhu v ČR, případně na Slovensku.
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením projektů expanze.
  • Znalost realitního trhu, orientace v právní problematice nájemních smluv.
  • Zkušenosti s analýzou investičních nákladů.
  • Pokročilou znalost anglického jazyka.
  • Řidičský průkaz sk. B – ochota pravidelně cestovat.
  • Vysokou míru samostatnosti, proaktivní přístup.
  • Výborné vyjednávací schopnosti.

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Eva Blatná

Telefon: +420 778434003

Kód: 59143

Místo práce: Středočeský kraj