ŘÍČNÍ DOZORCE (ž/m)

Náplň práce

  • zabezpečování provozu vodohospodářských zařízení
  • kontrola dodržování podmínek a povinností stanovených vodoprávními úřady
  • sestavování plánů údržb a oprav
  • plnění funkce stavebního dozoru při jednoduchých pracích na tocích
  • řízení referentského vozidla

Požadujeme

  • minimálně ÚSO – průmyslová škola stavební, případně maturitní zkouška na obdobně zaměřené škole
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • zajímavou pracovní příležitost
  • možnost profesního i finančního růstu
  • podporu v dalším vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu
  • dovolenou 5 týdnů
  • zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce

provozní úsek Sázava

Nástup

možný ihned, nebo dle domluvy

Pracovní úvazek:

na dobu určitou

Forma přihlášení do výběrového řízení:

Zaslání životopisu a motivačního dopisu elektronicky na adresu ivana.baxova@pvl.cz

/Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely výběrového řízení v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů a nebudou zpřístupněny či předány jiným osobám. Poskytnutí údajů je dobrovolné, je však nezbytné pro účast ve výběrovém řízení. Po ukončení výběrového řízení budou podkladové materiály neúspěšných uchazečů nevratně likvidovány. /

Místo práce: Sázava