ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Jsme součástí středně velké rodinné společnosti s hlavním sídlem v severním Bavorsku, Schüsselfeld. Jsme odpovědni za dopravu vlastních kontejnerových modulů a materiálu jak v Česku, tak i v Německu a dalších evropských zemích.

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Požadujeme:

Řidičský průkaz skupiny CE

Průkaz profesní způsobilosti (CPC/E95)

karta řidiče

Znalost jazyků: němčina nebo jiné jazyky pro potřebu při přepravě

Pro zájemce ze států mimo EU:

potvrzení o legálním pobytu v České republice (např. vízum dočasné ochrany)

údaje o předchozí praxi

Vaše náplň práce:

vozový park MAN

přeprava kontejnerů – země EU, Moldávie, Španělsko

jste zodpovědný za řádné zajištění nákladu

řídíte obezřetně, jste spolehlivý a dochvilný

nakládka a vykládka s podporou týmů na místě

ubytování na trasách a mezi jízdami

Platové podmínky:

60 000 - 70 000 Kč (40 t. základ) brutto + cestovné 45 €

Další výhody:

volné víkendy

Pojištění zodpovědnosti za škodu zaměstnance na majetku zaměstnavatele hradí firma

příspěvek na důchodové připojištění

mobilní telefon

výhodné telefonní tarify pro osobní použití

pracovní oblečení

možnost dalšího jazykového vzdělávání

Kontakt:

Stručný životopis zašlete na e-mail:  info@visl-trans.cz

telefon: česky – 777006535 (WhatsApp)

telefon: rusky/ukrajinsky – 774053036 (WhatsApp) - p. Prysiazhniuk

Firma: VISL TRANS s.r.o.

Kontakt: Jindra BRYCHTOVÁ
Točník 65
339 01 Klatovy

Telefon: 777006535

Místo práce: Klatovy