Řidič/ka VZV do haly lepeného hranolu.

Náplň práce:

  • naváží vstupní materiál na optimalizaci, zabezpečuje přísun materiálu na jednotlivé linky,
  • odváží odpad, výjimečně nakládá kamión, rovná materiál na předem určené pozice dle pokynů mistra,
  • obsluha vysokozdvižného vozíku, včetně obsluhy  namontovaných mechanismů

Požadujeme:

  • platné oprávnění k řízení VZV a zkušenost s řízením bočního čtyřcestného VZV - výhodou
  • minimální vzdělání - vyučen
  • ochotu pracovat ve 12hod. směnách (pouze denní směny)
  • pracovitost, samostatnost

Nabízíme:

  • kvalitní zaškolení
  • náborový příspěvek ve výši 30 000,-Kč
  • stabilní zaměstnání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na firemní stravování
  • stravenky ve výši 135Kč
  • nadstandartní příplatky za přesčasovou práci
  • odměnu za doporučení nového kolegy 20 000,-Kč
  • nástup dle domluvy

Jak si Vás představujeme?

Ze všeho nejdůležitější je, abyste u nás byli spokojeni a odráželo se to i ve Vaší práci. Důležitá bude především Vaše pečlivost a spolehlivost. A nemějte obavy – co neumíte, to Vás naučíme!

Těšíme se na Vás.

Firma: LESS & TIMBER, a.s.

Kontakt: Vendula HLAVOVÁ
Chrudimská 1882
286 01 Čáslav

Telefon: 739539930

Místo práce: Čáslav