ŘIDIČ / ZÁVOZNÍK

Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za více jak 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR. V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení výše uvedené pozice.

Náplň práce:

  • Řízení a běžná údržba motorových vozidel nemocnice
  • Další práce - občasné práce závozníka (nakládky a skládky zboží, nábytku), drobné opravy apod.
  • Svoz materiálu z oddělení (možné ranní služby i přes víkend)

Požadavky:

  • Nutností řidičský průkaz sk. C a platné profesní osvědčení pro skupiny C
  • Nutná praxe v řízení osobních a případně nákladních nákladních vozidel
  • Znalost jízdy po Praze výhodou
  • Dobrý zdravotní stav splňující podmínky pro řízení motorových vozidel
  • Bezkonfliktní jednání a vystupování - práce v kolektivu
  • Orientace na klienta
  • Trestní bezúhonnost
  • Výhodou je bydliště v blízkosti nemocnice (Bohnice, Kobylisy, Čimice)

Na co se můžete těšit:

  • Zázemí silného státního zdravotnického zařízení
  • Motivující finanční ohodnocení na základě předchozí praxe (dle platových tarifů třída 4) a zaměstnanecké výhody
  • Práci na celý nebo i částečný pracovní úvazek
  • Proplácení přesčasové práce je samozřejmostí, pokud se zaměstnanec nedohodne na náhradním volnu
  • Férový přístup a přátelské pracovní prostředí
  • Příležitost pro samostatnou tvůrčí práci
  • Profesní vzdělávání

Celá škála zaměstnaneckých benefitů

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny volna na zajištění osobních záležitostí
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Stravenky ve výši 120 Kč za odpracovaný den
  • MultiSport Karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rekreace ve vlastním zařízení (Jizerské hory)
  • Možnost sportovního vyžití v areálu
  • Možnost ubytování v ubytovně, po zapracování možnost získání služebního bytu

Předpokládaná doba nástupu: nejlépe ihned

Firma: Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kontakt: Mgr. Daniel MACHOCKÝ
Ústavní 91/7
181 02 Praha 8 - Bohnice

Telefon: 284016131

Místo práce: Praha 8