ROZVOJ DODAVATELŮ | KVALITA | VYSOČINA | 70 000 Kč

Hledáme zkušeného odborníka na pozici Specialista rozvoje dodavatelů pro posílení našeho týmu! Pokud rádi budujete silné a dlouhodobé vztahy s dodavateli, máte vynikající komunikační schopnosti, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

- Identifikace a rozvoj strategických partnerství s klíčovými dodavateli.

- Provádění analýz dodavatelského trhu a identifikace příležitostí pro zlepšení.

- Zajištění, že dodavatelé splňují standardy kvality, nákladů a termínů dodávek.

- Řízení výběrových řízení a vyjednávání smluvních podmínek.

- Spolupráce s interními týmy (výroba, logistika, kvalita) na optimalizaci dodavatelského řetězce.

- Implementace iniciativ zaměřených na zlepšování výkonnosti dodavatelů.

- Monitorování a hodnocení výkonnosti dodavatelů a návrh nápravných opatření v případě nesouladu.

- Vedení auditů dle VDA 6.3.

POŽADUJEME:

  • Praxe v dodavatelské kvalitě

- Zkušenosti s prováděním auditů a hodnocením dodavatelů.

- Výborné analytické schopnosti a orientace na detail.

- Anglický jazyk na úrovni minimálně B2 (nebo lepší B1 s ochotou zlepšení).

NABÍZÍME:

  • 25 dní dovolené

- Home office

- Flexibilní pracovní doba

- Zkrácená pracovní doba

- Kafeterie

- Přátelské pracovní prostředí

- Příspěvek na dopravu

- Příspěvek na penzijní připojištění

Firma: Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Kontakt: Michal Brychta
Žižkova 1683/13
586 01 Jihlava

Telefon: 420724388763

Kód: 533

Místo práce: Havlíčkův Brod

Plat: 60000 - 70000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele