Samostatný odborný referent (m/ž) Oddělení provozních investic

Fakultní nemocnice Brno, Investiční odbor, Oddělení provozních investic, Jihlavská 20, Brno přijme:

Samostatného odborného referenta (m/ž) Oddělení provozních investic

Požadavky:

  • SŠ/VŠ - vzdělání technického směru - stavební obor
  • znalost zákonů, vyhlášek a norem vztahujících se k investiční výstavbě výhodou
  • autorizace výhodou
  • praxe v oblasti realizace stavebních investic malého rozsahu, řízení staveb případně provádění technického dozoru investora
  • znalost práce na PC – aktivní využívání balíku MS Office – Word, Excel, PowerPoint
  • znalost prostředí zdravotnického zařízení výhodou
  • flexibilita, angažovanost a vysoké pracovní nasazení
  • smysl pro zodpovědnost za svěřený úkol a dotahování věcí do konce
  • schopnost plánování a organizace práce
  • chuť a schopnost řídit více projektů najednou
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • občanská a morální bezúhonnost

Pracovní náplň:

  • činnosti spojené s přípravou a realizací provozních investic
  • vedení svěřených projektů z pozice investora až do předání díla
  • příprava specifikací pro výběrová řízení, součinnost při výběrových řízeních
  • odborná technická podpora při tvorbě rozpočtů zadavatele
  • účast na jednáních s dotčenými orgány státní správy a účastníky procesů vedoucích k povolení staveb
  • stavební dohled při realizaci a dokončování staveb s aktivní účastí na kontrolních dnech
  • spolupráce s ostatními organizačními složkami FN Brno

 Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci
  • možnost profesního růstu
  • zázemí druhé největší fakultní nemocnice v ČR
  • možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
  • celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: ihned nebo dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy a motivační dopis zasílejte elektronicky na vedoucího Oddělení provozních investic: Ing. Tomáš Říha; e-mail: riha.tomas@fnbrno.cz ; mobil: 725 829 313

Firma: Fakultní nemocnice Brno

Kontakt: Jarmila KOSTOVOVÁ
Jihlavská 340/20
625 00 Brno - Bohunice

Telefon: 532233297

Místo práce: Brno