Šéf HR specialistů – mzda až 90 000Kč, bohaté benefity a auto k soukromým účelům

Hledáme odvážného a inspirativního lídra s otevřenou myslí, který nás posune dál a pomůže nám uskutečnit naše nápady. Pokud máte vizi, zápal a chuť měnit věci, přidejte se k nám. Staňte se naší oporou a hybnou silou!

Co nabízíme?

  • Nadstandardně vysokou mzdu a to až 90 000 Kč
  • Příspěvek na dojíždění, na dovolenou a na stravování
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Příspěvek do Kafeterie
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • Závodní stravování
  • Nadstandardních 28 dní dovolené!
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby

Co požadujeme?

  • VŠ, v oblasti personalistiky výhodou!
  • Zkušenosti v oblasti HR v automotive alespoň 1 rok
  • Aktivní angličtina, protože ji budete užívat každý den

Co Vás čeká?

  • Stanovení, koordinace a optimalizace personálních procesů
  • Nastavení systému a procesů (nábor, adaptace, rozvoj, hodnocení, odměňování a motivace)

Požadované vzdělání

  • Vysokoškolské / univerzitní

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Angličtina - Středně pokročilá

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Nikola Mandíková

Telefon: 606048202

Kód: 2000313896

Místo práce: Žatec, Louny, Chomutov, Podbořany, Klášterec nad Ohří, Kadaň, Rakovník, Nové Strašecí, Libochovice

Plat: 85000 - 90000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele