SEŘIZOVAČ | až 40 000 KČ | BYSTŘICKO

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte zkušenosti jako seřizovač? Směnný provoz pro vás není problém? Vystudoval jste školu strojírenského směru?

Hledáme posily na pozici SEŘIZOVAČE!

Vaše náplň práce

  • seřizovat výrobní stroje či jiná zařízení
  • práce s technickou dokumentací
  • stanovit pracovní kroky k seřizování

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijko

POŽADUJEME

  • min. SOU - strojírenské zaměření
  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • ochota pracovat ve směnném režimu

Zašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 138-18-405531-5

Místo práce: Nové Město na Moravě

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele