Seřizovač strojů ve výrobě – mzda až 35 000 Kč, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 Kč, vo

Hledáme manuálně zručného seřizovače strojů do naší výroby. A potřebujeme někoho, kdo se nám bude starat o chod našich strojů ve výrobě.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Lukrativní mzda až 35 000 Kč, s možností dalšího růstu
  • 12 000 Kč jako roční bonus
  • Špičkový náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč
  • Příspěvky na dopravu, stravování a penzijní připojištění
  • Příplatky za práci ve směnném režimu
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Možnost kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc!

Co by Vám nemělo chybět?

  • SŠ, SOU v oblasti techniky
  • Přehled v technické dokumentaci, technické myšlení a zručnost
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou!

Co Vás čeká?

  • Údržba a seřízení výrobních strojů
  • Organizace výrobní dokumentace a práce s materiálem
  • Práce v ČISTÉM a MODERNÍM prostředí
  • Třísměnný provoz s VOLNÝMI víkendy

Požadované vzdělání

  • Odborné vyučení bez maturity

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Lucie Lívová

Telefon: 606048202

Kód: 2000341719

Místo práce: Adamov, Brno, Rosice, Kuřim, Veverská Bítýška, Velká Bíteš, Střelice, Tišnov, Ořechov, Zastávka

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele