Seřizovač vstřikolisů

Firma BRUDER CZ s.r.o., plzeňská pobočka německého výrobce plastových hraček, nabízí volnou pracovní pozici "lisař - seřizovač vstřikolisů".

Práce na hlavní pracovní poměr v třísměnném provozu (po-pá, střídání směn po týdnu, pracovní úvazek 7,5 h)

Nástupní termín:  dle dohody

Náplň práce: seřizování a obsluha vstřikovacích lisů (seřizování, uvedení do provozu, výměna forem) zajištění kvality vyráběných dílů

Požadavky:

- ukončené technické vzdělání

- dobré technické schopnosti, zodpovědnost a spolehlivost

- praxe v provozu vstřikovacích lisů předností

- zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní a stabilní střední firmě, příspěvek na stravování, 5 dní dovolené navíc, slevy pro zaměstnance na sortiment firmy, příplatek za noční směnu nad rámec zákona, bonus za max. využití pracovního fondu měsíce

Detailní informace Vám rádi poskytneme při osobním pohovoru.

Firma: BRUDER CZ s.r.o.

Kontakt: Dana Šafandová
Chebská 513/39
322 00 Plzeň-Křimice

Telefon: 378010611

Místo práce: Plzeň - Křimice