Seřizovač vstřikolisů – mzda až 42 000 Kč + benefity M/Ž

Hledáme technicky založeného kolegu do vstřikovny plastů. Pokus jste technický typ, nechybí vám týmový duch a důslednost s kvalitou jsou pro Vás prioritou, pak hledáme právě Vás.

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční mzdu až 42 000 Kč
  • Docházkový bonus
  • Náležité odměňování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Příspěvek na údržbu pracovního oblečení
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Znalost MS Office
  • Angličtinu na komunikativní úrovni, někteří kolegové jsou anglicky mluvící

Náplň práce:

  • Dohled na výrobu o 16-32 vstřikovacích lisech od 35 do 300 tun
  • Nastavování a kontrola parametrů
  • Kalibrace a výměna vstřikolisu a jejich forem
  • Nastavení a výměna předehřívačů a periferií
  • Práce je rozvržena na 12h směny, krátký a dlouhý týden

Požadované vzdělání

  • Vzdělání není podstatné

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Angličtina - Mírně pokročilá

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Lucie Lívová

Telefon: 606048202

Kód: 2000332417

Místo práce: Klášterec nad Ohří, Žatec, Kadaň, Louny, Podbořany, Chomutov, Most, Postoloprty, Litvínov, Jirkov

Plat: 37000 - 42000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele