Servisní technik

Náplň práce

  • montáže nových zařízení ve výrobních prostorech, a současně jejich uvedení do provozu u zákazníka
  • vykonávání servisní činnosti, provádění oprav
  • vedení příslušné dokumentace
  • spolupráce s konstrukcí při ověřování technologické vyrobitelnosti
  • zajištění konečného předání zakázky zákazníkovi

Požadujeme

  • vzdělání technické zaměření - SŠ, SOŠ
  • praxe v oboru výhodou
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • samostatnost i schopnost týmové spolupráce
  • řidičský průkaz skupiny „B“ – aktivní řidič výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • seberealizaci v trvale rostoucí a stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování 100 Kč/den

Firma: Viking Mašek, a.s.

Kontakt: Klára OULICKÁ
Průmyslová 1747
258 01 Vlašim

Telefon: 317850560

Místo práce: Nová Role