Servisní technik/čka (i absolvent) pro Moravu

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Pro našeho klienta, zahraniční společnost se sídlem v Praze, hledáme vhodného uchazeče na pozici

servisního nebo revizního technika v oblasti TZB pro oblast Moravy.

Co Vás čeká?

  • komunikace se zákazníky a subdodavateli v rámci servisu nebo montáže po celé Moravě
  • provádění servisních a revizních prací, opravy a drobné montáže
  • zodpovědnost za dodržení montážního postupu, správnost a prováděné činnosti

Co od Vás požadujeme?

  • ukončené SŠ/SOU vzdělání technického směru (elektro, stavební, strojní), zaměření TZB výhodou
  • možnost i pro absolventa
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, loajalita
  • jakékoliv zkušenosti v technickém oboru výhodou
  • vyhláška 50 nebo certfikát revizního technika elektro výhodou
  • ŘP sk. B
  • základní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • bydliště Zlín a okolí

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci pro rostoucí zahraniční společnost s pobočkami v desítkách zemích
  • pravidelná školení
  • perspektivní práci v mladém kolektivu
  • HPP, nástup ihned nebo dle dohody
  • mzda dle dohody v závislosti na kvalifikaci a praxi
  • roční odměny
  • pružná pracovní doba,
  • stravenky, mobilní telefon a notebook/tablet
  • dovolená navíc, firemní akce, věrnostní odměny
  • servisní vozidlo Mercedes-Benz
  • kancelář jako centrum pro výjezdy je ve Zlíně

Máte-li zájem o tuto pozici, odpovězte na tento inzerát a zašlete prosím Váš životopis.

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 1900

Místo práce: Zlín

Poznámka: vhodné pro absolventy