SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO - KLIMATIZACE | 50.000 nástup

Již 24 let pro klienty vyhledáváme zaměstnance na pozice v managementu, obchodu, technické a administrativní pozice, specialisty různých oborů. Databáze ANEX a široká personální inzerce.

Pro našeho klienta z oboru servisu a instalace klimatizací, hledáme posilu do týmu techniků na pozici Servisní technik elektro se zaměřením na klimatizace. Vhodné i pro šikovné absolventy s platnou vyhláškou!

NEJEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ, PRACOVAT BUDETE PŘÍMO POD FIRMOU NA HPP!!

Náplň práce:

Technik provádí revize, servis a instalace chladících a klimatizačních zařízení u zákazníků v regionu Praha a Středočeská kraj, nejprve pracuje pod dohledem, po zaučení samostatně, následně zpracovává agendu (opravní list a cestovní příkaz).

Očekáváme:

  • minimálně vyučení
  • kvalifikace dle vyhlášky č.50 - §6
  • praxe není podmínkou
  • ŘP sk. B
  • uživatelskou práci s PC
  • aktivní přístup a chuť se vzdělávat

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • nástupní mzdu 50.000 Kč
  • vývoj mzdy po zkušební době
  • mobilní telefon, stravné
  • příspěvek na cestu do zaměstnání
  • pracovní dobu 7 - 15:30
  • zaučení do profese, školení
  • zázemí úspěšné společnosti s historií

Firma: ANEX personální agentura, Věra Pietrasová

Kontakt: Mgr.Tereza Raisová,PhD.

Telefon: 724718287

Kód: 597

Místo práce: Říčany u Prahy

Poznámka: vhodné pro absolventy