Nabídky práce do e-mailu

Servisní technik/mechanik - stavební technika (Praha/Střední Čechy)

Rozšiřujeme tým mechaniků a servisních techniků!

Budete se věnovat opravám stavební mechanizace (mechanika/hydraulika/elektro).

Preferujete práci na dílně nebo v terénu u klientů?

► Práci Vás naučíme, můžete se specializovat se na malé lehké, či velké těžké stavební stroje a ruční nářadí

► Pro šikovné techniky nabízíme kariérní růst, počítáme s Vámi dlouhodobě!

Hledáme i v dalších regionech, nejen v Praze a okolí, ale třeba také v Ostravě, Brně či Hradci Králové!

Na co se můžete těšit?

► na mzdu 35-50.000 Kč podle Vašich zkušeností, výkonnostní bonusy za odvedenou práci

► na škálu benefitů a pracovní oděv (stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, flexibilní začátek a konec pracovní doby)

► plné zaškolení a vzdělávání

► pohodové kolegy

Co budete dělat?

► provádět opravy a údržbu stavební techniky a stavebních strojů (zejména na mechanice a hydraulice (případně i elektro opravy, pokud máte vyhlášku 50)

► stanovíte podmínky pro opravu stroje a určíte díly potřebné pro opravu

► budete pracovat s katalogy strojů, diagnostickým systémem

► zpracujete protokoly, administrativu spojenou s vyúčtováním oprav

Jak si Vás představuje Váš budoucí nadřízený?

► jste vyučený nebo máte maturitu v oboru obor mechanik, automechanik, opravář nákladních vozidel nebo zemědělských strojů, autoelektrikář a pod. (důležitá je zejména technická zdatnost a zájem o podobnou práci, na vzdělání zase tolik nebazírujeme)

► praxe v oboru opravárenství je vítána

► technické myšlení, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně

Požadované vzdělání

  • Odborné vyučení bez maturity

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Bc. Romana Koudelková
Telefon: 736 482 328
E-mail: koudelkova@profeskontakt.cz