SERVISNÍ TECHNIK/MECHANIK STAVEBNÍCH STROJŮ

Pro našeho klienta, zavedenou českou společnost s více jak 25 letou tradicí na trhu, která se zaměřuje na prodej a servis stavební, komunální a zemědělské techniky na celém území ČR, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Servisního technika/mechanika stavebních strojů.

Náplň práce:

  • servisní činnost na stavebních strojích: bagry, minirýpadla, manipulátory, dampery a nakladače
  • komunikace se zákazníky
  • servisní výjezdy k zákazníkům v rámci ČR
  • poradenská činnost pro zákazníky
  • manipulace se stroji

Požadujeme:

  • minimálně vyučení v technickém oboru (automechanik, mechanik)
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • znalost čtení hydraulických a elektro schémat, diagnostiky
  • zájem o strojní techniku a strojní technologie
  • uživatelská znalost PC nutná (hardware, software)
  • výborné vystupování a loajální přístup, samostatnost, flexibilitu
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu cestovat
  • řidičský průkaz sk. B nutný, C výhodou
  • manuální zručnost
  • zájem o věc a zápal do techniky, pečlivost, spolehlivost
  • znalost německého nebo anglického jazyka je výhodou

Nabízíme:

  • rozmanitou práci na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • zázemí stabilní české společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • místo výkonu práce Praha – Dolní Měcholupy

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Praha 10-Dolní Měcholupy