Nabídky práce do e-mailu

Servisní technik naftových a plynových motorů - Praha/Středočeský kraj

Hledám servisního technika pro region Praha a Středočeský kraj pro menší firmu s dlouholetou tradicí - výroba, prodej a servis plynových a naftových stacionárních motorů (Penta, Perkins, Man, Mitsubishi), prodej a servis kogeneračních jednotek.

Servisní tým má nyní 3 zkušené kolegy a hledáme další posilu, juniora zaučíme

Co od Vás očekáváme?

vzdělání v oboru opravář/mechanik/strojní zámečník

zkušenosti výhodou, ne podmínkou, vhodné i pro juniory

Co budete dělat?

servis velkých plynových a diesel motorů, pístových strojů

provádění pravidelné údržby a střední opravy motorů MAN, VOLVO, PERKINS

práce v terénu, služební cesty po servisních zakázkách

Vaše odměna?

Mzda podle zkušeností, možnost spolupráce na HPP nebo IČO

5 týdnů dovolené, mobilní telefon, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravu

Pracovní doba dohodou: cca 8:00-16:00 nebo 7:00 - 15:00

Nástup možný IHNED/DOHODOU

Požadované vzdělání

  • Odborné vyučení bez maturity

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Bc. Romana Koudelková
Telefon: 736 482 328
E-mail: koudelkova@profeskontakt.cz