Servisní technik sportovního vybavení

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Pro naši prodejnu sportovního vybavení Wave sport hledáme kolegu/kolegyni na pozici servisní technik.

WAVE SPORT je prodejna, půjčovna a testovací centrum lyžařského, snowboardového a cyklistického vybavení.

Naše nabídka:

  • mzda 35.000 Kč
  • osobní ohodnocení dle výkonu (prémie)
  • práce na HPP
  • zaměstnanecké benefity
  • příjemné pracovní prostředí v rodinné firmě

Váš profil:

  • ukončené SŠ
  • znalost práce s PC
  • manuální zručnost
  • zkušenost s prací na CNC stroji výhodou
  • zkušenost se servisem vítána
  • komunikativnost, částečná znalost AJ, příjemné vystupování

Vaše náplň práce:

  • servis lyžařského a snowboardového vybavení a jízdních kol
  • komunikace se zákazníky
  • práce na PC

Adéla Mikšíčková

Mobil:

Email: a.miksickova@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000007Wub2QAC

Místo práce: České Budějovice

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele