Nabídky práce do e-mailu

Servisní technik (vhodné i pro absolventy)

Chcete se podílet na realizaci projektů, výrobě rozvaděčů a jednoúčelových strojů a starat se o montáže u koncového zákazníka?

Nabízíme práci samostatně i v realizačním týmu na projektech v ČR a EU.

Co vás čeká

  • práce s výrobní dokumentací
  • montáž, zapojení a označení komponent dle dokumentace – výroba rozvaděčů NN
  • propojení jednotlivých obvodů dle schématu zapojení
  • provádění výstupních kontrol

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vzdělání elektro
  • zkušenosti na obdobné pozici vítány
  • AJ výhodou (není podmínkou)
  • osvědčení o způsobilosti dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.
  • samostatnost, zodpovědnost, smysl pro detail
  • ŘP sk. B
  • ochotu učit se, aktivní přístup, pracovitost

Co vám můžeme nabídnout

  • samostatnou tvůrčí práci
  • práci s moderními technologiemi
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • účast na realizaci zajímavých projektů
  • možnost osobního i kariérního růstu
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • 20 dní dovolené + 5 dní navíc
  • stravenky a benefity
  • školení a firemní akce
  • možnost výjezdů – Evropa

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Eva Sloupová
Telefon: 724 358 479
E-mail: sloupova@profeskontakt.cz