Servisní technik vířivek a swim spa-HPP, mzda až 50 000 Kč

Zajišťujte s námi odborný servis našich produktů a našim klientům klidnou relaxaci, plavání a hydroterapii v designových a elegantních vířivkách a swim spa.

Jste vyučený v elektrotechnickém oboru, kutil a technicky zručný? Dokážete vyměnit trubku, opravit dřevěné opláštění, uděláte drobné technické opravy? Tak jste to vy! Velmi rádi vás uvítáme jako dalšího důležitého člena našeho skvělého týmu!

Náplň práce:

  • Pravidelný servis a údržba vířivek a spa bazénů
  • Instalace nových u soukromé nebo komerční klientely
  • Komunikace se zákazníky a poskytování odborného poradenství
  • Doskladňovaní náhradních dílů dle potřeby v našem zázemí v Zelenči u Prahy
  • Pravidelné cestování na servis a instalace u klientů ve Středočeském, Jihočeském, Západočeském kraji a v Praze

Nabízíme:

  • HPP a náš zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení: -při nástupu po dobu zkušení lhůty: 38 000 Kč včetně nástupního bonusu; po zkušební době: 40-50 000 Kč včetně variabilní složky za pravidelné servisy a instalace
  • Proplatíme vám cestovní výdaje – stravné-až 2 500 Kč měsíčně navíc
  • Služební dodávku Mercedes s plně vybaveným skladem-na servisy vyjíždíte z domova
  • Mobilní telefon a notebook
  • Nadstandardní ochranné pomůcky a kompletní oblečení
  • Kvalitní zaškolení přímo ve výrobě v Dolní Dobrouči-poznáte dokonale každou část našich produktů
  • Sportovní a kulturní akce, vánoční setkání
  • Otevřený a vstřícný přístup

Požadujeme:

  • Vyučení v některém z elektrotechnických oborů (elektrikář, elektromechanik…)
  • Vyhláška 50/78 Sb min. § 6 (nově 250/2021 Sb a NV 194/2022 Sb)
  • Schopnost samostatné práce a zručnost
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Ochotu každodenně vyjíždět ke klientům
  • Řidičský průkaz skupiny B

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Firma: Novitim s.r.o.

Kontakt: Renata Kučerová
Olšanská 54/3
1300 Praha 3

Telefon: +420 603 332 630

Místo práce: Plzeň