SESTAVOVÁNÍ STROJŮ - VÝJEZDY 70.000KČ

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máš zkušenost se servisem a montážemi strojů? Spíš než na dílně by ses rád podíval taky do světa a přitom si velmi pěkně vydělal? Pak se ozvi.

Pokud máš už zkušenost s montážemi a zapojováním strojů, máš vyhlášku 50 a jsi znalý práce s elektrikou jsi náš člověk! Pošli svůj životopis a povíme si víc!

Náplň práce

  • Kompletace strojů u zákazníka
  • Následná kontrola a testování
  • Uvádění strojů do provozu u zákazníka
  • Výjezdy do zahraničí - různá délka
  • Spolupráce s kolegy

Nabízíme

  • Zajištěné ubytování a nadprůměrné diety v průběhu výjezdu
  • Každoroční navyšování mzdy
  • 13. a 14. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Rozvoj a vzdělávání
  • Příspěvky na pojištění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Místo práce: Nymburk

Požadujeme

  • Vzdělání elektro
  • Zkušenost s montážemi a sestavováním strojů - mechanika a elektro zapojování
  • Vyhláška 50 - pomůžeme i s obnovou!
  • Orientace ve schématech a technické dokumentaci
  • Základy angličtiny
  • Občasné výjezdy do zahraničí

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Malinská

Telefon: +420 775787242

Kód: 55436

Místo práce: Středočeský kraj, Zahraničí - ostatní