Skladník do mrazíren (Z34257)

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993.

Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky.

Hledáme nového člena naší rodiny

Skladník do mrazíren

  • Náplň práce
  • Manipulace se zbožím v mrazírenském skladu
  • Ukládání, skladování a výdej zboží
  • Pravidelné invetury, kontrola zásob
  • Požadujeme
  • Zkušenosti s prací ve skladu (maturita výhodou)
  • Schopnost práce v chladném prostředí
  • Fyzickou zdatnost a zručnost
  • Zodpovědnost, spolehlivost a flexibilita
  • Schopnost pracovat samostatně, ale mít i týmového ducha
  • Pozitivní přístup
  • Nabízíme
  • Mnoho zaměstnaneckých výhod (masáže, naturální odměny, slevy na naše výrobky atd.)
  • Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy
  • Příspěvek na stravné a dopravu
  • Pracovní prostředí v nově zrekontruovaných prostorách
  • Pitný režim zdarma
  • Přátelský a mladý kolektiv
  • Mzda 35-37 000,- Kč

Více informací na www.sokolfalco.com/kariera

Kontaktujte nás kariera@sokolfalco.com

602 113 613.

Firma: Barlett & Cenbright s.r.o.

Kontakt: Jiří STANĚK
Křenova 438/7
162 00 Praha 6 - Veleslavín

Telefon: 773746898

Kód: 772381004

Místo práce: Chrudim