Skladník/obsluha VZV (Z34258)

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993.

Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky.

Hledáme nového člena naší rodiny

Skladník/obsluha VZV

  • Náplň práce
  • Manipulace se zbožím, především obsluha VZV (vysokozdvižného vozíku)
  • Příjem, ukládání, skladování a výdej zboží
  • Zajištění bezpečné a včasné nakládky a vykládky zboží zákazníkům
  • Pravidelné invetury, kontrola zásob a správa dokumentace s nimi související
  • Požadujeme
  • SŠ vzdělání (maturita výhodou)
  • Platné řidičské oprávnění třídy B - aktivní řidič
  • Zkušenosti a dovednosti s obsluhou VZV (vysokozdvižného vozíku)
  • Schopnost pracovat samostatně a v týmu
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Spolehlivost a flexibilita
  • Nabízíme
  • Mnoho zaměstnaneckých výhod (masáže, naturální odměny, slevy na naše výrobky atd.)
  • Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Práce pouze na ranní směnu
  • Mzda 30-35 000,- Kč

Místo pracoviště: sklad Miřetice, 539 55 (okres Chrudim)

Více informací na www.sokolfalco.com/kariera

Kontaktujte nás kariera@sokolfalco.com

602 113 613.

Firma: Barlett & Cenbright s.r.o.

Kontakt: Jiří STANĚK
Křenova 438/7
162 00 Praha 6 - Veleslavín

Telefon: 773746898

Kód: 772402004

Místo práce: Chrudim