Skladník – Praha Horní Počernice

Náplň práce:

• nakládka a vykládka zboží

• kompletace zboží

• práce v suchém vytápěném skladu

• práce s nízkozdvižným nebo vysokozdvižným vozíkem

Očekáváme:

• zkušenosti s prací ve skladu výhodou - nikoli podmínkou

• ochotu pracovat ve stabilní společnosti

• spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

• proplácení přesčasových hodin včetně všech zákonných příplatků

• nadstandardní platové ohodnocení dle odvedeného výkonu

• možnost bezplatného získání/obnovení průkazu na NZV, VZV

• příspěvek na stravování

• 5 týdnů dovolené

• jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

Další informace:

• místo výkonu práce: Praha-Horní Počernice

• nástup: ihned, případně dohodou

Firma: Den Braven Czech and Slovak a.s.

Kontakt: Pavla Šmidáková
Úvalno 353
793 91 Úvalno

Kód: Praha sklad

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy