Skladník/skladnice

Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem

Krajská zdravotní, a.s., s místem výkonu práce Děčín, přijme do pracovního poměru Skladníka/skladnici

Náplň práce:

  • fyzická přejímka zboží
  • ukládání zboží a materiálu do skladů
  • fyzická příprava zboží a materiálu k výdeji
  • rozvoz zboží a materiálu po areálu nemocnice
  • zpracování výdejek materiálu v programu SAP
  • kontrola skladovacích podmínek materiálu a zboží
  • účast na fyzické inventuře

Požadujeme:

  • ukončené střední vzdělání s výučním listem
  • dobrá fyzická kondice
  • znalost práce na PC Word, Excel, výhodou SAP
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • bezúhonnost
  • schopnost pracovat v kolektivu

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz od po – pá, 6:30h – 15:00h
  • práci v silné společnosti
  • příspěvek na dovolenou a penzijní spoření
  • závodní stravování
  • DÚK kartu za zvýhodněnou cenu
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned

Kontakt:Zdeněk Zvonekvedoucí oddělení zásobování a nákupuTel.: 477 114 135E-mail: zdenek.zvonek@kzcr.eu

Firma: Krajská zdravotní, a.s.

Kontakt: Zdeněk Zvonek
U Nemocnice 1
Děčín

Telefon: 477 114 135

Místo práce: Děčín