Skladník/skladnice

Farmaceutická společnost MEDIS INTERNATIONAL a.s. – výrobní závod Bolatice, hledá do svého týmu spolupracovníky do výrobního provozu balení léčiv

Farmaceutická společnost MEDIS INTERNATIONAL a.s. – výrobní závod Bolatice, hledá do svého týmu kolegy pro posílení kapacity skladu

Náplň práce

· práce ve skladu společnosti

· příjem a skladování materiálů

· příprava materiálu pro výrobu a expedici

· obsluha mechanizačních prostředků – VZV, systémové VZV

· práce s informačním systémem

· detailní evidence materiálu a jeho pohybu pomocí mobilních terminálů

Požadujeme

· ochotu pracovat ve 3směnném provozu

· zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

· praxi s obsluhou VZV vozíku

· ochota se učit a rozvíjet

· dobrý zdravotní stav

Nabízíme

· zaškolení všech nových zaměstnanců do nové profese

· příjemné a čisté pracovní prostředí

· motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod

· možnost získání praxe a dalšího osobního a profesního růstu

Firma: MEDIS INTERNATIONAL a.s.

Kontakt: Žaneta Slavíková
Průmyslová 16
747 23 Bolatice

Telefon: 556688807

Místo práce: Bolatice