SKLADNÍK/SKLADNICE Praha Hostivař

Levenhuk je významný americký výrobce optických přístrojů (mikroskopů, teleskopů, binokulárních, monokulárních a pozorovacích dalekohledů). https://cz.levenhuk.com/spolecnost/

O nás

Levenhuk, přední americký výrobce optických přístrojů, hledá nového člena týmu na pozici skladníka. Připojte se k nám a staňte se součástí firmy, která je na trhu uznávána pro své kvalitní mikroskopy, teleskopy, binokulární a monokulární dalekohledy, a také zařízení pro pozorování.

Náplň práce:

  • Manipulace s zbožím.
  • Expedice zboží ze skladu.
  • Přijímání zboží do skladu.
  • Skladování, kontrola a balení zboží.
  • Práce s čtečkou kódů.
  • Udržování pořádku ve skladu.

Co od Vás očekáváme:

  • Střední škola s maturitou.
  • Anglický jazyk výhodou (ne podmínkou).
  • Zodpovědnost a flexibilita.
  • Ochota učit se novým věcem.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda 30 000 Kč po zkušební době navýšení na 35 000 Kč.
  • Pozici ve stabilní a dynamicky se rozvíjející firmě.
  • Příjemné pracovní prostředí a tým.
  • Pravidelnou pracovní dobu pondělí až pátek od 8:30 do 17:00 (víkendy a svátky volno).
  • Možnost nástupu okamžitě.

Firma: Levenhuk Optics s.r.o.

Kontakt: Patrik MEČIAR
V Chotejně 700/7
102 00 Praha 10 - Hostivař

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy