Školitel ve skladu

Chceš školit a růst zároveň? Hledáme trenéra do našeho skladu. Představ si, že jsi první tváří, kterou noví zaměstnanci v Notinu uvidí. Jsi tím, kdo je provede prvním dnem, kdo je naučí, jak být úspěšní a kdo jim dodá sebevědomí. Jako školitel budeš učit i inspirovat.

Máš zájem o kariérní růst? Pokud máš drive a vášeň pro vzdělávání, ozvi se nám a buď součástí dynamické firmy, která jde neustále kupředu!

Náplň práce:

  • Školení nových i stávajících zaměstnanců s důrazem na efektivitu a kvalitu.
  • Zajištění, aby noví zaměstnanci rychle zvládli své úkoly.
  • Pravidelné reportování stavu školení vedoucímu týmu.
  • Udržování aktuálních znalostí o pracovních postupech a jejich šíření.
  • Podpora skladnických prací podle potřeby.

Požadujeme:

  • Schopnost pracovat s různými typy lidí.
  • Iniciativa a proaktivní přístup k tréninku zaměstnanců.
  • Znalost pracovních postupů.
  • Velká míra týmové práce a sdílení informací s kolegy.

Co nabízíme:

  • Rozvoj a růst v prostředí, které podporuje osobní a profesní rozvoj
  • Široké možnosti vzdělávání
  • Kafeterie
  • Multisport karta
  • Stravenková karta
  • Slevy na naše produkty a služby
  • Aplikace Meddi pro sledování a podporu zdraví
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • po 1 roce 25 dní dovolené

Pokud jsme tě zaujali, neváhej a pošli nám své CV skrze tlačítko "MÁM ZÁJEM".

  • *Tato inzerce je psána v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě tím nevyjadřujeme genderově podmíněný nebo diskriminační přístup.

Firma: Notino, s.r.o.

Kontakt: Anna Prchalová
Londýnské náměstí 881/6
639 00 Brno - Štýřice

Telefon: +420 720 839 687

Kód: 459024

Místo práce: Rajhrad

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele