Školník/školnice Praha 8 Libeň

Naše společnost se dlouhodobě zabývá službami v oblasti facility managementu, převážně ostraha a úklid budov.

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici ŠKOLNÍK / ŠKOLNICE. Pracovní místo se nachází v Praze 8 Libni

Náplň práce:

Zajištění pořádku a čistoty v prostorách školy

Drobné opravy a údržba objektu

Zajištění recepce

V zimních měsících odklízení sněhu

V letních měsících sekání trávy a údržba školní zahrady

Požadujeme:

SOU s výučním listem (řemeslné profese: truhlář, instalatér, zedník)

Manuální zručnost

Řidičský průkaz sk. B

Výhodou vyhláška podle §50 – zkoušky odborné způsobilosti v elektrotechnice

Výhodou kotelnické zkoušky (možnost zajištění jednodenního kurzu)

Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

Práci na smlouvu, plný úvazek

Mzda: na HPP 25 000 Kč + 8000 na DPP

Pracovní doba: PO – PA, 7:30 – 16:00

Možnost využití služebního bytu s regulovaným nájmem – přímo v prostorách školy

Nástup 2. ledna 2025

Svůj životopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu: kariera@iffacility.cz

Telefonické dotazy: v pracovní dny od 8-14 hodin. 774 899 528

Firma: IF FACILITY a.s.

Kontakt: Miroslava Floriánová
Floriána Nováka 3
796 01 Prostějov

Telefon: 774 899 528

Místo práce: Praha 8 Libeň