Slévač - seřizování a obsluha strojů - tlakové lití

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Hledáme šikovného Slévače jehož hlavním úkolem bude seřizování a obsluha stroje URPE.

Naše nabídka:

  • hrubá mzda v závislosti na zkušenostech (až 50 tis. Kč)
  • dotované stravování ve firemní jídelně (10 Kč oběd)
  • 1000 Kč docházkový bonust
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykový kurz německého jazyka zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění 300 Kč/měsíc (později 700 Kč/měsíc)
  • sleva na firemní produkty

Váš profil:

  • vzdělání technického zaměření
  • praxe se seřizováním strojů
  • znalost českého jazyka podmínkou

Vaše náplň práce:

  • seřizování a obsluha strojů URPE - tlakové lití (zinek)
  • třísměnný provoz od pondělí do pátku (7,5h/směna)

Trenkwalder a.s.

Gabriela Fialová

Pražská 84/15 Plzeň 30100

Mobil: +420724902405

Email: g.fialova@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000003SKtZQAW

Místo práce: Tachov

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele