Směnová vedoucí na HPP - pouze ranní směny

Skupina TSC Group je lídrem na trhu úklidových služeb v České i Slovenské republice. Naše profesionální služby poskytujeme zákazníkům z různých odvětví, nejvíce se zaměřujeme na ZDRAVOTNICTVÍ, PRŮMYSL a AUTOMOTIVE. V těchto odvětvích se specializujeme na provádění úklidových a speciálních čisticích prací v náročných podmínkách průmyslových a výrobních podniků, automobilových závodů včetně lakoven, administrativních budov, nemocnic a zdravotnických zařízení.

Dynamická, dlouholetá společnost TSC Cleaning, a.s., hledá do svého týmu dvě zodpovědné, komunikativní tváře na pozici:

Směnová/vý vedoucí (Koordinátor/ka úklidových pracovníků)

Místo výkonu práce:

  • PWO Valašské Meziříčí nebo SCHOTT Valašské Meziříčí

Co Vás čeká?

  • dohled nad úklidovými pracovníky na jednom z úseků
  • plnění požadavků ze strany nadřízeného a klienta
  • rozpis směn a koordinace úklidových pracovníků
  • operativní řešení problémů na daném pracovišti
  • další kroky spjaté s danou pozicí

Požadavky:

  • vítáme zkušenosti na obdobné pozici
  • komunikativní osobnost
  • zodpovědnost, cit pro pořádek
  • vzdělání: min. SOÚ
  • základní znalosti PC

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP
  • úvazek: 8 hod./den, ranní směny
  • mzdové podmínky: 20 600 Kč/měs.
  • prémie: 0 - 4000 Kč/měs. (po zkušební době a zaučení možnost navýšení prémií)
  • mobilní telefon
  • a další

Nástup: možný ihned

Pokud Vás nabídky práce zaujaly, zašlete nám váš profesní CV emailem na: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Děkujeme a budeme se těšit na Vaše reakce.....

Firma: TSC group, a.s.

Kontakt: Lenny Pavlíková

Telefon: 605 223 351

Místo práce: Valašské Meziříčí

Poznámka: vhodné pro osoby ztp