Směnový mistr – údržbář technologických zařízení

Skupina TSC Group je lídrem na trhu úklidových služeb v České i Slovenské republice. Naše profesionální služby poskytujeme zákazníkům z různých odvětví, nejvíce se zaměřujeme na ZDRAVOTNICTVÍ, PRŮMYSL a AUTOMOTIVE. V těchto odvětvích se specializujeme na provádění úklidových a speciálních čisticích prací v náročných podmínkách průmyslových a výrobních podniků, automobilových závodů včetně lakoven, administrativních budov, nemocnic a zdravotnických zařízení.

Pro významnou dlouholetou, úklidovou společnost hledáme zkušeného parťáka na pozici:

Směnového mistra - údržbáře technologických zařízení

Místo: Obruby

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • řídící činnost dělníků,

  • nakládka - vykládka kamionů ( VZV),

  • vystavení průvodních dokladů,

  • evidence docházky,

  • kontrola odlakovaných komponentů,

  • kontrola, opravy a seřízení zařízení

Požadavky: min. výuční list, zkušenosti na obdobné pozici, manuální zručnost

Směnnost: práce v nepřetržitém provozu, tzv. krátký/dlouhý týden,12-tihodinové směny

Úvazek: plný na HPP

Co Vám můžeme nabídnout:

  • základní mzda: 210 Kč/hod.
  • osobní ohodnocení
  • čtvrtletní prémie
  • stravenky

Nástup: dle domluvy

Pokud Vás nabídka práce zaujala, zašlete nám váš profesní CV, případně volejte:

Kontakt:

  • tel: 605 245 668 - Ing: Zdeněk Jelínek
  • email: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Předem děkujeme za Vaše reakce.....

Firma: TSC group, a.s.

Kontakt: Ing. Zdeněk Jelínek

Telefon: 605 245 668

Místo práce: Mladá Boleslav