SMĚNOVÝ MISTR| SLUŠOVICE

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Jsi zkušeným směnovým mistrem? Nedělá ti problém práce na dvě směny? Tak se mi ovzi!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za chod výroby a sklad surovin
  • vedení 30 pracovníků, rozdělení směn
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • práce v informačním systému
  • zaškolování nových pracovníků

NABÍZÍME

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na dovolenou
  • závodní stravování
  • dotované obědy
  • firemní akce
  • příspěvek k pracovnímu jubileu

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením týmu
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • znalost MS Office a Excel
  • řidičský průkaz sk. B

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 584 108 780

Kód: 12-18-409203-1

Místo práce: Zlínský kraj

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele