SPECIALISTA BOZP - TACHOVSKO

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Pokud jsi již zkušený specialista v oblasti BOZP, máš zkušenosti z výrobní společnosti a komunikativní angličtinu, a rád bys pracoval na zajímavých projektech, budeme se těšit na Tvůj životopis. Nabízíme pozici SPECIALISTA BOZP.

Náplň práce

  • kontrola bezpečnosti
  • zodpovědnost za dodržování BOZP a PO
  • analýza rizik
  • zodpovědnost za aktualizaci vnitřních předpisů
  • vedení příslušné dokumentace
  • vedení programu bezpečnosti a ochrany
  • účast na interních auditech
  • šetření pracovních úrazů
  • školení zaměstnanců

NABÍZÍME

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • 13. plat rozdělený na letní a zimní bonus
  • závodní stravování ZDARMA
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání 2,50 Kč / km
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další vzdělávání, firemní akce
  • možnost kariérního růstu
  • práci v moderním prostředí

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti bezpečnosti, ochrany velkou výhodou
  • Odborná způsobilost v prevenci rizik
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • znalost norem, znalost a zkušenost v oblasti BOZP
  • středně pokročilá úroveň angličtiny - komunikativní úroveň
  • samostatnost, dobré komunikační dovednosti

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 378 402 800

Kód: 9-10-408508-1

Místo práce: Plzeňský kraj

Plat: 65000 - 82000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele