Specialista controllingu

Kolínská společnost OTK printing & packaging a.s. patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Naše společnost využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž jsme schopni vyrábět široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě. Jsme společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky. Do našeho týmu rádi přivítáme ty z Vás, kterým vyhovuje práce v dynamickém prostředí, nebojíte se změn a máte zájem pracovat na svém profesním rozvoji.

Náplň práce:

  • rozpočty a kalkulace výrobních nákladů výrobků a výrobkových skupin
  • analýza odchylek plánových kalkulací od skutečných nákladů
  • komunikace s oddělením plánování výroby na nastavení výrobkových specifikací a norem
  • příprava reportů a analýza dat v rámci měsíční závěrky
  • pravidelný výrobní reporting a analýzy
  • nastavení controllingových vazeb a konfigurace ERP ve spolupráci s managerem controllingu a aplikačním správcem

Požadované znalosti a dovednosti:

  • analytické schopnosti
  • zkušenost s kalkulací nákladových cen a analýzou odchylek (plán vs. skutečnost)
  • zkušenost s prací v BI systému výhodou
  • znalost nástrojů MS Office, zejména Excel
  • komunikační dovednosti
  • praxe 2-3 roky , výhoda ve výrobní společnosi
  • angličtina výhodou (není podmínkou) - k prostudování dokumentace k ERP systému

Nabízíme:

  • zázemí české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • dotované stravování ve firemní jídelně
  • zvýhodněné ceny na tarify od T-Mobile i pro rodinné příslušníky
  • 2 sick days
  • notebook, mobilní telefon
  • k řádné dovolené i další dny navíc
  • řadu interních kurzů a školení
  • pracovněprávní poradenství

Nástup možný ihned.

Místo práce: Kolín