SPECIALISTA DIGITALIZACE | INTERFACE | PLZEŇ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Pokud máš zkušenost s konfigurací ERP/MES systémů, domluvíš se anglicky na profesionální úrovni a rád řešíš problémy, máme pro tebe zajímavou výzvu!

Právě pro našeho klienta hledáme někoho, kdo by se chtěl podílet na jejich zajímavých projektech.

Náplň práce

Komunikace se zákazníkem

Detailní analýzy procesů, požadavků a problémů

Konfigurace systému, následné testování a nasazení

Přizpůsobení a úpravy systému na základě požadavků

Školení uživatelů systému

Zaměření na instalaci systémů na platformách Windows/Linux/VMware, konfigurace interface s ERP/PLC/OPC, TCP/IP a práci s databázemi

Spolupráce s oblastmi MES systému

NABÍZÍME

  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • moderní jazykové kurzy
  • školení a profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
  • práce s moderními technologiemi
  • firemní akce (team building)
  • možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)
  • vlastní parkovací místo v budově

POŽADUJEME

VŠ vzdělání

Anglický jazyk na profesionální komunikativní úrovni

Zkušenost s prací s ERP, MES nebo jinými IS v komerční praxi

Znalost PL/SQL, T-SQL

Zkušenost s Linux

Znalost výrobních procesů

Zkušenost s reportovacími nástroji

Znalost programovacích jazyků C, C++, C#, REST API a WebServices výhodou

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (C1 - aktivně)
  • čeština (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 378 402 800

Kód: 9-16-408638-2

Místo práce: Plzeňský kraj

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele