SPECIALISTA NÁKUPU - STROJÍRENSTVÍ (50 - 60.000,- Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Pro mezinárodně působící strojírenskou společnost hledáme zkušeného nákupčího v oblasti plechových výrobků.

Pokud jste se věnovali nákupu materiálů ve strojírenství, jste týmový hráč a chcete získat stabilní práci v přátelském prostředí, hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Návrhy a realizace nákupní strategie (plechové díly).
  • Výběr, navazování a budování dlouhodobých vztahů s dodavateli.
  • Vedení jednání s dodavateli, dojednávání cenových a dodacích podmínek.
  • Spolupráce s technickým oddělením, konstruktéry, oddělením kvality.
  • Občasné cestování.

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti.
  • Odpovídající platové ohodnocení a bonusy
  • Nadstandartní dovolenou.
  • Možností vzdělávání.
  • Kariérní růst v rámci společnosti.
  • Dotovanou možnost ubytování v místě výkonu.
  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Požadujeme

  • Předchozí pracovní zkušenost v oblasti strategického nákupu.
  • Schopnost hledat nová technická řešení (ve spolupráci s technickým oddělením).
  • Znalost trhu s plechovými díly.
  • Velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti.
  • Schopnost týmové spolupráce v rámci mezinárodního týmu.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Eva Blatná

Telefon: +420 778434003

Kód: 59845

Místo práce: Pardubický kraj