Specialista na plzeňské nemovitosti

Přátelská atmosféra, týmová podpora a individuální přístup ke klientům. To je tým naší pražské pobočky Engel & Völkers, která v Praze působí už od roku 2008 a od roku 2021 i v Plzni. Naším cílem je poskytovat klientům profesionální poradenství, špičkový přehled v oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí a 100% servis. Pečlivě proto vybíráme každého nového kolegu. Nejde nám totiž o kvantitu prodeje, ale naopak o kvalitu, spokojené klienty a naplnění jejich (mnohdy celoživotních) přání a vizí.

Na naší plzeňskou pobočku hledáme nového kolegu či kolegyni, který se stane součástí týmu specialistů na plzeňské nemovitosti a bezpečně provede klienty celým obchodním procesem v oblasti komerčních nemovitostí.

 Pracovní náplň:

  • Akvizice nových obchodních kontaktů
  • Aktivní péče o stávající klientelu
  • Analýza a prezentace nemovitostí
  • Poradenská činnost majitelům/kupujícím/nájemcům
  • Vedení profesionálních obchodních jednání
  • Kompletní servis prodeje či pronájmu komerčních nemovitostí

Požadujeme:

  • Zkušenosti s obchodní činností
  • Obchodní myšlení a jednání
  • Akviziční a vyjednávací schopnosti
  • Matematické a analytické dovednosti
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Vysoké pracovní nasazení, ambice a silnou vnitřní motivaci
  • Perfektní český jazyk
  • Zodpovědnost, vytrvalost, příjemné vystupování a chuť na sobě pracovat

Nabízíme:

  • Reprezentativní zázemí světově uznávané společnosti
  • Každodenní podpora manažera obchodního týmu
  • Intenzivní vzdělávací systém, odborné zaškolení, pravidelné kurzy včetně vzdělávacích programů
  • Neomezené finanční ohodnocení na základě provizí z prodeje s jistotou fixní odměny od 35 000 Kč již od prvního měsíce u nás
  • Práci ve skvělém obchodně-přátelském týmu, těch nejlepších obchodníků v segmentu pražských a plzeňských nemovitostí, kde se navzájem podporujeme a denně úzce spolupracujeme
  • Myslíme i na sportovní využití, tudíž zajistíme zvýhodněnou Multisport kartu, po zapracování možnost firemního automobilu i k soukromým účelům, každý den čerstvé ovoce v kanceláři a v rámci celé společnosti probíhají pravidelné týmové aktivity

Firma: Engel &Völkers

Kontakt: Radana Jandová
Janáčkovo nábřeží 1101/23
150 00 Praha 5 - Smíchov

Telefon: +420 773 033 000

Kód: 457784

Místo práce: Plzeň 3

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele