Specialista/specialistka mediální komunikace - referent/referentka

Krajská zdravotní, a.s. přijme do pracovního poměru

Specialista/specialistka mediální komunikace - referent/referentka do Tiskového a komunikačního oddělení KZ

Budete se podílet na chodu oddělení, které pracuje s informacemi ze všech sedmi nemocnic Krajské zdravotní a zastřešuje externí komunikaci společnosti vůči veřejnosti a částečně i dovnitř organizace. Důležitá je pro nás pečlivost, analytické myšlení, dvojí ověřování skutečností, ochota, akčnost a chuť pracovat. Jsme milý, ale malý tým, který potřebuje aktuálně rozšířit a stabilizovat.

Náplň práce: příprava podkladů pro tiskové zprávy, rozhovory, PR články a další materiály, tvorba obsahu prezentací a tiskovin KZ (informační brožury, časopisy, letáky, plakáty), účast na vzdělávacích a dalších akcích, které KZ prezentuje v médiích, administrace webu KZ, záskok při správě sociálních sítí KZ

Požadavky: nejdůležitější je umět psát krátké i delší texty, pracovat a analyzovat složitější informace do jednodušších textů určených veřejnosti, požadujeme milé a vstřícné vystupování, analytické myšlení, odolnost proti stresu, schopnost pracovat rychle a pod tlakem, kreativní myšlení a PR nápady, ochota se učit novým věcem a chuť do práce

Podmínky a vzdělání: předchozí zkušenosti v médiích nebo na tiskovém oddělení firmy nebo organizace nebo vysokoškolské vzdělání podmínkou

Místo práce: Ústí nad Labem

Plat: 35000+

Benefity: ROČNÍ jízdenku na cestování (autobusy/vlaky) po celém Ústeckém kraji jen za 550 Kč, příspěvek na penzijní připojištění a dovolenou, závodní stravování, služební telefon a notebook, 5 týdnů dovolené, slevy na služby či produkty u vybraných partnerů

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis, motivační dopis, seznam referencí (včetně telefonního kontaktu a pozice konkrétní osoby) nejpozději do 30. 11. 2023 na e-mail: Pavla.kabelova@kzcr.eu

Pro konkrétní informace o nabízené pozici lze kontaktovat:

Mgr. Petra Roubíčková , vedoucí Tiskového a komunikačního oddělení, Tel.: 739242382

Informace o zpracování osobních údajů zájemců a uchazečů o zaměstnání jsou dostupné na internetových stránkách www.kzcr.eu v sekci Ochrana osobních údajů.

Firma: Krajská zdravotní, a.s.

Kontakt: Pavla Kabelová
Sociální péče 3316/12a
400 11 Ústí nad Labem