Specialista/tka koupelnového studia - Kolín

Společnost MARO s.r.o., obchod a projekce, je odborný velkoobchod v oblasti sortimentu topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě. Krom velkoobchodního prodeje disponuje koupelnovými studii, čímž se zaměřuje také na dodávky koupelnového vybavení, včetně 3D návrhů.“

Máte obchodního ducha, výborné komunikační dovednosti, jste kreativní? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na volnou pozici Specialista/ka koupelnového studia - Kolín.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Prodej a technické poradenství
  • Návrhy koupelen pomocí software 3D ViSoft
  • Zpracování nabídek

Co od Vás očekáváme?

  • Praxe nebo vzdělání v oboru výhodou
  • Zkušenosti s prodejem obkladů, dlažeb a sanitární keramiky výhodou
  • Samostatnost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Prostorovou představivost
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Odpovědnost, samostatnost, cílevědomost
  • Dobrou znalost práce na PC

Co Vám nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti a v přátelském kolektivu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • Zaškolení na pozici ihned po nástupu
  • Zaměstnanecké benefity (5. týden dovolené, 2 dny sick days, slevy na prodávané zboží, penzijní připojištění, benefity Pluxee, ...)

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš CV.

V případě, že Váš životopis bude vyhovovat požadované pozici, budeme Vás kontaktovat a rádi se s Vámi osobně setkáme.

Firma: MARO s. r. o. , obchod a projekce

Kontakt: Ing. Jana Bělochová
Chrudimská 2811
530 02 Pardubice

Telefon: 777 466 551

Místo práce: Kolín