Specialista pro vývoj procesů (M/Ž) - Moderní prostředí a příspěvek na dopravu!

Jsme hlavním partnerem pro naše zákazníky, pokud jde o distribuci energie ve výrobě vozidel. Vyvíjíme řešení specifická pro vozidla - od konceptů, prototypů až po sériovou výrobu. Jako světový leader na trhu nabízíme nejvyšší kvalitu a produkty, které jsou vždy o krok napřed.

Naše klientela nám věří a oslovuje nás při vývoji plných hybridů, H2, elektrických vozidel a také v energetickém managementu konvenčních benzínových nebo naftových motorů. Podporujeme nejen vývoj produktů, ale i jejich certifikaci a testování - po celém světě.

Díky pobočkám v devíti zemích na třech kontinentech můžeme včas a kdekoliv dodat produkty a služby na nejvyšší úrovni.

Nabízíme:

  • Mzda, za kterou vás bude bavit pracovat
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenkový paušál
  • E-benefity
  • Občerstvení na pracovišti
  • Moderní zázemí silné společnosti
  • Bonusy a odměny
  • U nás najdete jisté a stabilní zaměstnání

Náplň práce:

  • Kontrola, ověření a vydávání výkresové dokumentace
  • Tvorba a distribuce kusovníků výrobků
  • Návrhy inovativních designových a procesních řešení
  • Vytváření požadavků na IMDS finálního produktu
  • Správa dat životopisu dílů a finálních produktů
  • Kontrola a porovnání designových stavů komponent a produktů
  • Zakládání kmenových dat pro interní potřeby
  • Administrativní podpora dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Znalosti elektronického zpracování dat - MS Office, MS Projekt, AutoCAD, XPPS (výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B

Požadované vzdělání

  • Vzdělání není podstatné

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Němčina - Středně pokročilá
  • Angličtina - Středně pokročilá

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Simona Novotná

Telefon: 606048202

Kód: 2000354374

Místo práce: Krupka, Dubí, Teplice, Most, Ústí nad Labem, Litvínov, Duchcov

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele