Stavbyvedoucí – i pro absolventy, flexibilní plánování času, auto

Hledáme stavbyvedoucího! Otevřené dveře máme pro zkušené, i absolventy, které si zaučíme. :-) Hledáme parťáka, který dohlédne na projekty hlavně v oblasti státních zakázek. Zní to jako nabídka pro vás? Ozvěte se!

Náplň práce:

  • Řízení stavebních zakázek (školy, bytové domy...)
  • Spolupráce s dodavateli, komunikace s investory...
  • Kontrola odvedené práce pracovníků na stavbě
  • Práce v terénu/home office (1x týdně porady v kanceláři)

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení dle vaší praxe a zkušeností
  • Máme dveře otevřené jak zkušeným starším odborníkům, tak i absolventům, kterým rádi poskytneme zaučení :-)
  • Další štědré finanční bonusy podle splněných zakázek
  • Zakázky v okolí max hodina jízdy od Kostelce
  • Spolupráci na HPP/IČO
  • Auto i pro soukromé účely
  • Práci ve stabilní společnosti s velkými obraty
  • Flexibilní pracovní doba – záleží na vás, jak si to rozložíte, hlavně abyste to stíhal :-)
  • Mobil, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Neomezený tarif
  • Možnost home office
  • Zajistíme vám také v případě potřeby ubytování v jednopokojovém bytě
  • Práce v přátelském týmu s nízkou fluktuací
  • Prostor pro prosazování vlastních nápadů
  • Darkové balíčky a poukazy na Vánoce
  • Školení jak na začátku, tak i v průběhu spolupráce
  • Firemní večírky a akce
  • Plavby na regatě a další společné akce :-)
  • Kancelář firmy – Kostelec nad Černými lesy

Požadujeme:

  • Ideálně vzdělání stavebního směru
  • Orientaci v technické dokumentací a stavebních výkresech
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost a spolehlivost

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Firma: Novitim s.r.o.

Kontakt: Jana Švejdová
Olšanská 54/3
13000 Praha 3

Telefon: 702978312

Místo práce: Kostelec nad Černými lesy

Poznámka: vhodné pro absolventy