STAVBYVEDOUCÍ (potrubí) Soběslav

Buďte součástí dynamického týmu, který je špičkou ve svém oboru. Čekají na Vás výzvy a příležitosti k profesnímu rozvoji v oblasti stavebnictví.

Nabízíme

  • Solidního a úspěšného zaměstnavatele pro dlouhodobou spolupráci
  • Pružnou pracovní dobu, možnost částečně pracovat i z domova (kancelář Soběslav)
  • Nástupní mzdu 35 - 60.000 Kč dle praxe
  • Firemní telefon, počítač
  • Služební auto pro pracovní účely
  • Odměny z realizací po zkušební době
  • Prémie
  • Firemní oblečení
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování

Hlavní náplň práce

  • Koordinace a plánování staveb
  • Administrativa spojená s práci (úřady atd.) – zařizování potřebných povolení
  • Komunikace s klienty a dodavateli
  • Vedení týmu do 10 lidí

Požadujeme

  • Praxe 3 roky na pozici stavbyvedoucího
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (se zaměřením na stavebnictví nebo strojírenství)
  • Řidičák B (C výhodou)
  • Autorizace stavbyvedoucího/projektanta výhodou
  • Znalost německého nebo anglického jazyka (B2)
  • Ochota cestovat po zakázkách (celá ČR)
  • Organizační schopnosti
  • Přirozená autorita

Místo práce: Soběslav